DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzisiejsze Święto to czas przyjmowania przez Was życzeń i jakże uzasadnionych podziękowań. W imieniu własnym pragnę wyrazić dzisiaj swoje uznanie dla Waszej pracy oraz słowa wdzięczności za trud dydaktyczny i wychowawczy. W tym szczególnym dniu życzymy Wam zdrowia, wszelkiej pomyślności i wytrwałości w pracy, jakże ważnej dla całego społeczeństwa i jego przyszłości. Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia, ale i odpowiedzialności za edukację i wychowanie dzieci i młodzieży. Mamy nadzieję, że Wasza praca z młodym pokoleniem jest źródłem satysfakcji i spełnienia. Prosimy Was o cierpliwość, empatię i zrozumienie dla uczniów, dla których możecie być wzorem do naśladowania. Zachęcamy także do podnoszenia kwalifikacji i doskonalenia własnych umiejętności. Abyście tak jak na zdjęciu powyżej otwierali kluczem Waszej wiedzy serca naszych małych i większych pociech.
W Dniu Edukacji Narodowej pamiętamy także o emerytowanych nauczycielach i pracownikach szkoły. Mamy nadzieję, że ciesząc się dobrym zdrowiem i zasłużonym wypoczynkiem wspominacie swoich uczniów i wychowanków oraz czas z nimi spędzony.

Radny Rady Miejskiej w Białej Piskiej
Marek Grabowski

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
N-l emeryt z Białej Piskiej

Dziękuję za życzenia i pamięć. Pan Panie Marku jako jedyny pamiętał o nauczycielach emerytach i za to Panu dziękuję.
W dniu dzisiejszym odbyła się gminna uroczystość z okazji Dnia Edukacji i jak mnie pamięć nie myli po raz pierwszy o nas zapomniano. N-l emeryt z Białej Piskiej

1
0
Would love your thoughts, please comment.x